JUNIOR KONTROLLER

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 7 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Junior kontroller

Feladatok

  • Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések és riportok készítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • A vezetők munkájának támogatása
  • Költségek nyomon követése és optimalizálása
  • Kapcsolattartás a szakmai területekkel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Kontrolling területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, erős MS Excel jártasság
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Rendszerlátás, analitikus szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Pénzügyi, kontrolling területen szerzett végzettség
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Inspiráló nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Együttműködő csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk önéletrajzát a karrier@pappas.hu e-mail címre!

Érdeklődés - Állásajánlat a Pappas Auto-nál

Köszönjük érdeklődését a Pappas Auto-nál betölthető pozíció iránt.

Kérjük, pontosan töltse ki az alábbi adatlapot, hogy érdeklődését a lehető legrövidebb időn belül feldolgazhassuk.

Személyes adatok
A hirdetés adatai
Hogyan léphetünk kapcsolatba Önnel? *
Hozzájáruló nyilatkozat marketing célú reklám küldéséhez

A jelölőnégyzetek kiválasztásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Pappas Auto az Ön által megadott személyes adatokat automatizált módon feldolgozza és a Pappas Auto által forgalmazott termékek és szolgáltatásokról történő tájékoztatás, ajánlatadás illetve reklámtevékenység végzése valamint ügyfélelégedettségi és marketing statisztika végzése céljából kezelje.

A jelen hozzájárulás bármikor visszavonható e-mailben az adatvedelem@pappas.hu e-mail címre küldött üzenet útján valamint írásban a Pappas Auto Magyarország Kft. 1133 Budapest, Kárpát utca 21. címre küldött levél útján. Az elektronikus úton küldött hírlevélhez történő hozzájárulást a hírlevélben szereplő linkre történő kattintással bármikor visszavonhatja.

A jelen nyilatkozat útján adott hozzájárulása arra az esetre vonatkozik, amennyiben a kapcsolatfelvétel nem szerződéses vagy jogi kötelezettség teljesítése érdekében szükséges.

Telephely információ