Mercedes-Benz személygépjármű értékesítési tanácsadó

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 7 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Új Mercedes-Benz típusú személygépjárművek értékesítése
  • A termékcsaládot érintő technológiai, funkcionális és esztétikai változások nyomon követése, a vonatkozó képzéseken való részvétel
  • Az átvett, meglévő ügyfelekkel való eredményes kapcsolat kialakítása és a kapcsolat folyamatos ápolása
  • További piaci potenciál felkutatása, aktív ügyfél-akvizíció
  • Új ügyfelek elérését célzó stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • A termék teljes körű bemutatása, az értékesítésre kerülő gépjármű ügyféligény szerinti specifikációja
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (szerződéskötés, ügyféltárgyalások rögzítése, naprakész ügyféladat-nyilvántartás, kategorizálás, stb.)
  • A kínált termékhez, szolgáltatáshoz kapcsolódó piaci változások nyomon követése
  • Marketing és ügyfélkapcsolati rendezvényeken való aktív részvétel
  • Az értékesítés megvalósulását támogató kollégákkal való eredményes együttműködés

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Autóipari és –piaci ismeret, kereskedelmi érzék
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és –fenntartó képesség, ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság
  • Eredményorientáltság, kudarctűrés
  • Meggyőző érvelés, asszertív kommunikáció
  • A partnerre való ráhangolódás képessége, ugyanakkor állhatatos személyiség

ELŐNY

  • Felsőfokú végzettség
  • Saját ügyfélkör
  • Szakmai referencia

AMIT KÍNÁLUNK

  • Inspiráló nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres szakmai képzések
  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Vállalati gépjármű
  • Együttműködő csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI. kerület

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk önéletrajzát a karrier@pappas.hu e-mail címre!

Érdeklődés - Állásajánlat a Pappas Auto-nál

Köszönjük érdeklődését a Pappas Auto-nál betölthető pozíció iránt.

Kérjük, pontosan töltse ki az alábbi adatlapot, hogy érdeklődését a lehető legrövidebb időn belül feldolgazhassuk.

Személyes adatok
A hirdetés adatai
Hogyan léphetünk kapcsolatba Önnel? *
Hozzájáruló nyilatkozat marketing célú reklám küldéséhez

A jelölőnégyzetek kiválasztásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Pappas Auto az Ön által megadott személyes adatokat automatizált módon feldolgozza és a Pappas Auto által forgalmazott termékek és szolgáltatásokról történő tájékoztatás, ajánlatadás illetve reklámtevékenység végzése valamint ügyfélelégedettségi és marketing statisztika végzése céljából kezelje.

A jelen hozzájárulás bármikor visszavonható e-mailben az adatvedelem@pappas.hu e-mail címre küldött üzenet útján valamint írásban a Pappas Auto Magyarország Kft. 1133 Budapest, Kárpát utca 21. címre küldött levél útján. Az elektronikus úton küldött hírlevélhez történő hozzájárulást a hírlevélben szereplő linkre történő kattintással bármikor visszavonhatja.

A jelen nyilatkozat útján adott hozzájárulása arra az esetre vonatkozik, amennyiben a kapcsolatfelvétel nem szerződéses vagy jogi kötelezettség teljesítése érdekében szükséges.

Telephely információ