Ügyfélkapcsolati munkatárs, Star Assist (Mercedes-Benz személygépjármű üzletág)

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 7 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

Az ágazatban betöltött piacvezető pozíciónkat kiváló munkatársaink teljesítménye és prémium ügyfélkezelésünk biztosítja.

Ügyfélkapcsolati munkatársaink kiemelkedően fontos feladatokat látnak el Mercedes-Benz személygépjármű szalonjainkban, hiszen az első benyomást kevesebb, mint egy perc alatt alakítjuk ki, így az ő kezükben van megítélésünk kulcsa.

  • A Mercedes-Benz személygépjármű szalonba érkező ügyfelek prémium színvonalú fogadása
  • Az ügyfél igényeinek hatékony felmérése és ennek megfelelő tájékoztatása, tovább irányítása
  • Az ország egyik legkiemelkedőbb értékesítési csapatának támogatása
  • A Mercedes-Benz szalon rend fenntartásának felügyelete
  • Együttműködés a vállalat egyéb társterületeivel

ELVÁRÁSOK

Ahhoz, hogy szalonunk prémium színvonalú Ügyfélkapcsolati munkatársa lehess az alábbi készségek, képesség birtokában kell lenned:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Együttműködő, proaktív személyiség
  • Kreativitás, ötletgazdag attitűd
  • Magabiztos problémamegoldó képesség, stressztűrés
  • Szombati ügyelet vállalása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Biztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Excel)

ELŐNY

  • Autókereskedelem területen szerzett tapasztalat
  • Gazdasági, kereskedelmi végzettség
  • Fejlődni vágyás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI. kerület

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk önéletrajzát a karrier@pappas.hu e-mail címre!

Érdeklődés - Állásajánlat a Pappas Auto-nál

Köszönjük érdeklődését a Pappas Auto-nál betölthető pozíció iránt.

Kérjük, pontosan töltse ki az alábbi adatlapot, hogy érdeklődését a lehető legrövidebb időn belül feldolgazhassuk.

Személyes adatok
A hirdetés adatai
Hogyan léphetünk kapcsolatba Önnel? *
Hozzájáruló nyilatkozat marketing célú reklám küldéséhez

A jelölőnégyzetek kiválasztásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Pappas Auto az Ön által megadott személyes adatokat automatizált módon feldolgozza és a Pappas Auto által forgalmazott termékek és szolgáltatásokról történő tájékoztatás, ajánlatadás illetve reklámtevékenység végzése valamint ügyfélelégedettségi és marketing statisztika végzése céljából kezelje.

A jelen hozzájárulás bármikor visszavonható e-mailben az adatvedelem@pappas.hu e-mail címre küldött üzenet útján valamint írásban a Pappas Auto Magyarország Kft. 1133 Budapest, Kárpát utca 21. címre küldött levél útján. Az elektronikus úton küldött hírlevélhez történő hozzájárulást a hírlevélben szereplő linkre történő kattintással bármikor visszavonhatja.

A jelen nyilatkozat útján adott hozzájárulása arra az esetre vonatkozik, amennyiben a kapcsolatfelvétel nem szerződéses vagy jogi kötelezettség teljesítése érdekében szükséges.

Telephely információ