AUTÓSZERELŐ (Busz üzletág)

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 8 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

Csapatunkba keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

AUTÓSZERELŐ (BUSZ ÜZLETÁG)

FELADATOK

  • Mercedes-Benz márkacsoporthoz tartozó buszok szervizelése
  • Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése
  • A buszok műszaki vizsgára való felkészítése
  • Gépjármű-diagnosztika
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • Autószerelői végzettség
  • Autóbuszok szervizelésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

ELŐNY

  • Mercedes-Benz, DAF, IVECO valamelyikében szerzett márka- és típusismeret
  • „C” kategóriás vezetői engedély
  • A fenti márkák szervizelésében szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI. kerület

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk önéletrajzát a karrier@pappas.hu e-mail címre!

Érdeklődés - Állásajánlat a Pappas Auto-nál

Köszönjük érdeklődését a Pappas Auto-nál betölthető pozíció iránt.

Kérjük, pontosan töltse ki az alábbi adatlapot, hogy érdeklődését a lehető legrövidebb időn belül feldolgazhassuk.

Személyes adatok
A hirdetés adatai
Hogyan léphetünk kapcsolatba Önnel? *
Hozzájáruló nyilatkozat marketing célú reklám küldéséhez

A jelölőnégyzetek kiválasztásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Pappas Auto az Ön által megadott személyes adatokat automatizált módon feldolgozza és a Pappas Auto által forgalmazott termékek és szolgáltatásokról történő tájékoztatás, ajánlatadás illetve reklámtevékenység végzése valamint ügyfélelégedettségi és marketing statisztika végzése céljából kezelje.

A jelen hozzájárulás bármikor visszavonható e-mailben az adatvedelem@pappas.hu e-mail címre küldött üzenet útján valamint írásban a Pappas Auto Magyarország Kft. 1133 Budapest, Kárpát utca 21. címre küldött levél útján. Az elektronikus úton küldött hírlevélhez történő hozzájárulást a hírlevélben szereplő linkre történő kattintással bármikor visszavonhatja.

A jelen nyilatkozat útján adott hozzájárulása arra az esetre vonatkozik, amennyiben a kapcsolatfelvétel nem szerződéses vagy jogi kötelezettség teljesítése érdekében szükséges.

Telephely információ