Szerviz asszisztens (DanubeTruck)

A Danube Truck Magyarország Kft. 2014 óta látja el az Iveco haszonjárművek és buszok hazai képviseletét. Importőri disztribúciós tevékenysége mellett saját jogon is végez értékesítést országszerte.

Cégünk élen jár környezet kímélő technológiák alkalmazásában, termékeink és szolgáltatásaink korlátlan mobilitást garantálnak a haszongépjárművet és buszokat vásárló partnereink részére.

A cégünk értékesítési részlege munkatársakat keres azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

SZERVIZ ASSZISZTENS

(4 ÓRÁBAN)

FELADATOK

  • Napi szállítói számlák elektronikus és hagyományos úton történő kezelése, iktatása
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Különböző igazolások kiállítása
  • Tanfolyamok, képzések adminisztrációja a különböző rendszerekben

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú, preferáltan gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, erős MS Excel jártasság
  • Precíz, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI.

MUNKAIDŐ: 7:30-11:30

MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Csatlakozzon egy eredményes és sikeres csapathoz!

Várjuk önéletrajzát a karrier@pappas.hu e-mail címre!

Érdeklődés - Állásajánlat a Pappas Auto-nál

Köszönjük érdeklődését a Pappas Auto-nál betölthető pozíció iránt.

Kérjük, pontosan töltse ki az alábbi adatlapot, hogy érdeklődését a lehető legrövidebb időn belül feldolgazhassuk.

Személyes adatok
A hirdetés adatai
Hogyan léphetünk kapcsolatba Önnel? *
Hozzájáruló nyilatkozat marketing célú reklám küldéséhez

A jelölőnégyzetek kiválasztásával Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Pappas Auto az Ön által megadott személyes adatokat automatizált módon feldolgozza és a Pappas Auto által forgalmazott termékek és szolgáltatásokról történő tájékoztatás, ajánlatadás illetve reklámtevékenység végzése valamint ügyfélelégedettségi és marketing statisztika végzése céljából kezelje.

A jelen hozzájárulás bármikor visszavonható e-mailben az adatvedelem@pappas.hu e-mail címre küldött üzenet útján valamint írásban a Pappas Auto Magyarország Kft. 1133 Budapest, Kárpát utca 21. címre küldött levél útján. Az elektronikus úton küldött hírlevélhez történő hozzájárulást a hírlevélben szereplő linkre történő kattintással bármikor visszavonhatja.

A jelen nyilatkozat útján adott hozzájárulása arra az esetre vonatkozik, amennyiben a kapcsolatfelvétel nem szerződéses vagy jogi kötelezettség teljesítése érdekében szükséges.

Ezt a weboldalt a reCAPTCHA védi és ennek megfelelően a weboldalon a Google Ireland Ltd. adatvédelmi szabályzata, továbbá használati feltételei érvényesek.

Telephely információ